نشریه شما

دومین جایزه پروفسور کنعانی مهر 91

سه شنبه, 29 مرداد 1398

قیمت جهانی نیکل

قیمت جهانی مس

قیمت جهانی روی

قیمت جهانی طلا

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت جهانی نقره

آبکاری و صنعت کلید و پریز

کلید و پریز

یکی از مهم ترین اختراعات بشر، کشف نیروی برق بوده است. با کشف این نیروی شگرف در استفاده سریع و راحت از انواع وسایل و تجهیزات الکتریکی در کارخانجات، ادارات، منازل و در همه عرصه های زندگی بشر تغییر و تفاوت چشمگیری نسبت به یکصد صال گذشته رخ داده است.

اما استفاده کاربردی از این نیروی عظیم و حیات بخش بدون بدون وجود وسایل و تجهیزات انتقال و توزیع از جمله: دکل، تیر برق، کنتور، سیم، لامپ، کلید و پریز و ... امکان پذیر نخواهد بود. این وسایل هر یک از اهمیت خاصی برخوردار هستند. به عنوان نمونه ما با فشار دکمه کلید و یا قرار دادن دو شاخه وسایل الکتریکی در پریز به راحتی از نعمت برق استفاده می کنیم. کلید و پریز نه تنها امکان استفاده سریع از برق را برای ما فراهم می کنند بلکه در صورت استاندارد بودن، افزایش عمر مفید دستگاه ها و وسایل الکتریکی و افزایش ضریب ایمنی محیط های کار و زنگی می گردند.

در حال حاضر در ایران حدود 150 میلیون عدد از انواع کلید و پریز استاندارد تولید می شود که صنعت آبکاری نقش مهمی در فرآیند ساخت، کیفیت و کاهش قیمت تمام شده ی آن دارد. به این دلیل و با توجه به اهمیت این صنعت و استفاده ی فراگیر و مداوم همه اقشار مردم از این صنعت، بر آن شدیم که با گزارشی اجمالی به معرفی این صنعت بپردازیم.


آبکاری و صنعت کلید و پریز

تندیس دومین جایزه پروفسور کنعانی

تندیس دومین جایزه کنعانی

رو در رو

FTF

میزگرد

RT

خبرنامه

حاضرین در سایت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سمینار و نمایشگاه آبکاری ایران

38.jpg